Plesni show - projekt HŠSS-a
Autor: Mirko Mamić, 16. 2. 2016.

Hrvatski školski sportski savez početkom 2014. godine pokreće projekt Školski plesni virtualni show koji ima za cilj potaknuti učenice i učenike na bavljenje tjelesnom aktivnošću i veće uključivanje u aktivnosti školskog sportskog društva (ŠSD-a) kroz ples. Osim poticanja učenika na bavljenje tjelesnom aktivnošću ideja projekta je da učenici razviju svoju kreativnost kroz plesni pokret bez rezultatskog pritiska koje nosi klasični oblik natjecanja. Projekt ima, također, za cilj razviti druženje učenika na zanimljiv i drugačiji način pošto će učenici svoje plesne koreografije snimiti putem video uradaka.

U siječnju ove godine učenici naše škole odlučili su sudjelovati u projektu te su uz pomoć učiteljice TZK Elene Glavor Peković, marljivo trenirali, snimili svoju plesnu točku, prijavili se i poslali svoj uradak.

Sve možete pogledati na you tube linku: https://www.youtube.com/watch?v=DrsW0_XXiMA

Datum objavljivanja: 15. velj 2016.

Naslov pjesme: Dangerous
Izvođač pjesme: David Guetta ft. Sam Martin
Sudionici: Dea Dražeta, Danijela Dražeta, Matea Mlinarić, Ana Lučić, Nikolina Krile, Lea Kopanica, Anđela Grubeša, Romana Antunica, Antonela Zvjerković, Luka Žile i Mihael Mihočević

Video uradci dostavljeni HŠSS-u obajvljivati će se Facebook i web stranici HŠSS-a.

Projekt će se odijeati u dvije (2) discipline:

1. najpopularnija plesna grupa,

2. najbolja plesna grupa.

Kriterij za određivanje  tri (3) najpopularnije plesne grupe u obje kategorije biti će zbroj:

- lajkova na facebook stranici,

- komentara na facebook stranici,

- lajkova na web stranici,

- komentara na web stranici,

Ovo je naš prvi projekt ove vrste, svjesni smo, da smo mogli i bolje plesati ili obraditi video uradak no kratko i loše vrijeme za pripremu i obradu rezultiralo je ovakav uradak.

Molimo potporu, sklonih nam, učenika i roditelja.